Camry | Radio | CR 1140R | Red
- Код товара: 226682
- EAN: 5908256837027
- MPN: CR 1140 red
14.53€
Без налога: 12.01€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Red |
| Producer product name | CR 1140R |
| Producer product family | Radio |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Volume (m3) | 0.002925 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.234 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 225 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Paper/Pasteboard | 234.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.022 кг |
| Gross depth master carton | 315 мм |
| Gross width master carton | 235 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 4.14 кг |
| Tare weight master carton | 0.352 кг |
| Palette Qty | 498 шт. |
| Gross weight | 0.69 кг |
| Net weight | 0.456 кг |
| Другие особенности | •ON-switch with a continuous volume control, •Tuner control, •Rotating telescopic antenna, •3.5 mm headphone jack |
| FM диапазон | 88-108 МГц |
| AM диапазон | 530-1600 кГц |
| Источник питания | 4 x LR06 (AA) or 230V ~50Hz |