Epson Ecotank | 106 | Ink Bottle | Cyan
- Код товара: 236859
- EAN: 8715946643311
- MPN: C13T00R240
11.72€
Без налога: 9.69€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | 106 |
| Producer product family | Ecotank |
| Gross depth (mm) | 57 мм |
| Gross height (mm) | 177 мм |
| Gross width (mm) | 59 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000595251 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 гр. |
| Gross depth master carton | 485 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 3.81 кг |
| Tare weight master carton | 0.226 кг |
| Palette Qty | 1451 шт. |
| Gross weight | 0.127 кг |
| Net weight | 0.107 кг |
| Емкость | 70 мл |