FSP | IFP 2000 | 2000 VA | 1200 W
- Код товара: 257450
- EAN: 4713224522345
- MPN: IFP 2000
208.39€
Без налога: 172.22€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 2000 ВА |
| Producer product name | IFP 2000 |
| Вместимость | 1200 Вт |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 2 шт. |
| Gross weight | 11.4 кг |
| Gross depth (mm) | 394 мм |
| Gross width (mm) | 195 мм |
| Gross height (mm) | 280 мм |
| Volume (m3) | 0.0215124 м³ |
| Tare weight (kg) | 2.18 кг |
| Paper/Pasteboard | 2180 гр. |
| Gross depth master carton | 409 мм |
| Gross width master carton | 407 мм |
| Gross height master carton | 303 мм |
| Net weight master carton | 22.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.857 кг |
| Palette Qty | 68 шт. |
| Net weight | 9.22 кг |
| Другие особенности | Touch LCD Display Panel. USB communication port. RJ11/RJ45 connector that provides surge protection. Boost and buck AVR for voltage stabilization. Auto restart while AC is recovering. Simulated sine wave. Off-mode charging. Cold start function. Generator compatible (Option). |
| Размеры (ШхГхВ) | 130 x 320 x 182 мм |
| Топология ИБП | Line-Interactive |