FSP | IFP 2000 | 2000 VA | 1200 W
- Preces kods: 257450
- EAN: 4713224522345
- MPN: IFP 2000
208.39€
Bez nodokļa: 172.22€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 2000 VA |
| Producer product name | IFP 2000 |
| Ietilpība | 1200 W |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Gross weight | 11.4 kg |
| Gross depth (mm) | 394 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Volume (m3) | 0.0215124 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 2180 g |
| Gross depth master carton | 409 mm |
| Gross width master carton | 407 mm |
| Gross height master carton | 303 mm |
| Net weight master carton | 22.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.857 kg |
| Palette Qty | 68 pcs |
| Net weight | 9.22 kg |
| Citas funkcijas | Touch LCD Display Panel. USB communication port. RJ11/RJ45 connector that provides surge protection. Boost and buck AVR for voltage stabilization. Auto restart while AC is recovering. Simulated sine wave. Off-mode charging. Cold start function. Generator compatible (Option). |
| Dimensijas (WxDxH) | 130 x 320 x 182 mm |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |