Epson T9134 | Ink Cartridge | Yellow
- Код товара: 258786
- EAN: 010343929975
- MPN: C13T913400
80.72€
Без налога: 66.71€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T9134 |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 170.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.17 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1747 шт. |
| Net weight | 0.40 кг |
| Совместимые продукты | Sure Color SC-P5000 Series (Violet Spectro, Violet, STD Spectro, STD) |
| Емкость | 200 мл |