Epson T9134 | Ink Cartridge | Yellow
- Preces kods: 258786
- EAN: 010343929975
- MPN: C13T913400
80.72€
Bez nodokļa: 66.71€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T9134 |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1747 pcs |
| Net weight | 0.40 kg |
| Savienojamie produkti | Sure Color SC-P5000 Series (Violet Spectro, Violet, STD Spectro, STD) |
| Kapacītāte | 200 ml |