Edifier | Powered Subwoofer | T5 | Black | 70 W
- Код товара: 319565
- EAN: 6923520267668
- MPN: T5 Black
117.52€
Без налога: 97.12€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T5 |
| Producer product family | Powered Subwoofer |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | No |
| Общая мощность | 70 Вт |
| Портативный | No |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 438 мм |
| Gross height (mm) | 402 мм |
| Gross width (mm) | 370 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2293 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.393 кг |
| Volume (m3) | 0.06514812 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 13.4 кг |
| Net weight | 11.007 кг |
| Тип коннектора | Stereo RCA in, Stereo RCA out |
| Другие особенности | Noise level: ≤25dB(A); Frequency response: 38Hz~200Hz; Signal-to-noise-ratio: ≥85dB (A) |
| Количество колонок | 1 |
| Технология подключения | Wired |
| Тип колонок | Active |
| Содержимое коробки | T5, Power Cable, 3.5mm>RCA cable, RCA>RCA cable |
| Входная чувствительность | 50 мВ |
| Размер низкочастотного динамика | 8 дюйм |
| Размеры сабвуфера (ШxГхВ) | 278 x 336 x 300 мм |
| Особые свойства | 8" Speaker Driver for distortion-free bass; Low pass filter with 38Hz frequency response; Reduced acoustic resonance with MDF enclosure; Automatic standby to conserve power; Adjustable Bass and Frequency Bandwidth |