Epson T83 | XL Ink Supply Unit | Yellow
- Код товара: 325276
- EAN: 8715946542836
- MPN: C13T839440
82.30€
Без налога: 68.02€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | XL Ink Supply Unit |
| Producer product name | T83 |
| Gross depth (mm) | 160 мм |
| Gross height (mm) | 365 мм |
| Gross width (mm) | 87 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0050808 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 340 шт. |
| Gross weight | 0.683 кг |
| Net weight | 0.673 кг |
| Совместимые продукты | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |
| Емкость | 192.4 мл |