Epson T83 | XL Ink Supply Unit | Yellow
- Preces kods: 325276
- EAN: 8715946542836
- MPN: C13T839440
82.30€
Bez nodokļa: 68.02€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | XL Ink Supply Unit |
| Producer product name | T83 |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Gross width (mm) | 87 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0050808 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 340 pcs |
| Gross weight | 0.683 kg |
| Net weight | 0.673 kg |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |
| Kapacītāte | 192.4 ml |