DEWALT | 18V XR Brushless Twin Kit - 2 X 4Ah | DCK2062M2T-QW
- Код товара: 394738
- EAN: 5035048723692
- MPN: DCK2062M2T-QW
326.16€
Без налога: 269.55€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 440.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 35.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.4 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Plastic (No PET) | 200 гр. |
| Gross weight | 6.57 кг |
| Net weight | 5.97 кг |
| Другие особенности | Kit contains the following: Brushless Compact Hammer Drill, Brushless Compact Impact Driver, TSTAK II Kit Box |
| Producer product name | DCK2062M2T-QW |
| Producer product family | 18V XR Brushless Twin Kit - 2 X 4Ah |
| Напряжение | 18 В |