Fellowes | Designer Suites Monitor Riser | Height adjustment | Black
- Код товара: 425509
- EAN: 043859528042
- MPN: 8038101
30.24€
Без налога: 24.99€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Наименование продукта | Designer Suites Monitor Riser |
| Функции | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 31.03 мм |
| Gross height (mm) | 254 мм |
| Gross width (mm) | 431.8 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 185.12 гр. |
| Plastic (No PET) | 46.28 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.232 кг |
| Volume (m3) | 0.003403283516 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 508 шт. |
| Gross weight | 1.293 кг |
| Net weight | 1.061 кг |