Fellowes | Designer Suites Monitor Riser | Height adjustment | Black
- Preces kods: 425509
- EAN: 043859528042
- MPN: 8038101
30.24€
Bez nodokļa: 24.99€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta nosaukums | Designer Suites Monitor Riser |
| Funkcijas | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 31.03 mm |
| Gross height (mm) | 254 mm |
| Gross width (mm) | 431.8 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 185.12 g |
| Plastic (No PET) | 46.28 g |
| Tare weight (kg) | 0.232 kg |
| Volume (m3) | 0.003403283516 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 508 pcs |
| Gross weight | 1.293 kg |
| Net weight | 1.061 kg |