Fortron PPF16A1905,Online,UPS,2000VA,1800W,230V, IEC*4 | FSP
- Код товара: 438844
- EAN: 4713224529849
- MPN: CHAMP 2K TW-SCHUKO
368.89€
Без налога: 304.87€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 480.00 мм |
| Gross height (mm) | 323.00 мм |
| Gross width (mm) | 235.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 18.00 кг |
| Net weight | 17.00 кг |