AXAGON Dual car charger, 31.5W | PWC-QC5
- Код товара: 457257
- EAN: 8595247904034
- MPN: PWC-QC5
6.98€
Без налога: 5.77€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 112.00 мм |
| Gross height (mm) | 33.00 мм |
| Gross width (mm) | 78.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5994 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | PWC-QC5 |
| Producer product family | Dual car charger, 31.5W |
| Input | 12V/24V DC, CL connector |
| Выход | USB type A-F, 2-port output, QC3.0 |
| Цвет товара | Black |