Xiaomi TV Box S (3rd Gen) EU
- Код товара: 468403
- EAN: 6941948704916
- MPN: PFJ4191EU
67.20€
Без налога: 55.54€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 171.00 мм |
| Gross height (mm) | 425.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 59.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 17.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1152 шт. |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.26 кг |
| Producer product name | TV Box S (3rd Gen) EU |