Xiaomi TV Box S (3rd Gen) EU
- Preces kods: 468403
- EAN: 6941948704916
- MPN: PFJ4191EU
67.20€
Bez nodokļa: 55.54€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 171.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 59.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1152 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Producer product name | TV Box S (3rd Gen) EU |