Lanberg | Patch Panel 24 port 1U 19" CAT.6 UTP | PPU6-1024-B | Black
- Код товара: 471867
- EAN: 5901969404067
- MPN: PPU6-1024-B
19.25€
Без налога: 15.91€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 51.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 84.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1585 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.54 кг |
| Producer product name | PPU6-1024-B |
| Producer product family | Patch Panel 24 port 1U 19" CAT.6 UTP |
| Цвет товара | Black |