Lanberg Displayport (M) to HDMI (F) Adapter 8K on cable 20cm, Silver | AD-DP-HD-04
- Код товара: 495370
- EAN: 5901969441499
- MPN: AD-DP-HD-04
17.11€
Без налога: 14.14€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3429 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | AD-DP-HD-04 |
| Producer product family | Displayport (M) to HDMI (F) Adapter 8K on cable 20cm, Silver |
| Цвет товара | Silver |