Epson Fine Art Cotton Smooth Natural | 300 g/m² | 24" x 15m | Matte
- Код товара: 496814
- EAN: 8715946660950
- MPN: C13S450264
132.12€
Без налога: 109.19€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 430.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.60 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 114 шт. |
| Gross weight | 6.60 кг |
| Net weight | 5.00 кг |
| Тип | Matte |
| Размер | 24" x 15m |
| Producer product name | Fine Art Cotton Smooth Natural |
| Плотность | 300 г/м² |