Epson Fine Art Cotton Smooth Natural | 300 g/m² | 24" x 15m | Matte
- Preces kods: 496814
- EAN: 8715946660950
- MPN: C13S450264
132.12€
Bez nodokļa: 109.19€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 114 pcs |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Net weight | 5.00 kg |
| Tips | Matte |
| Izmēri | 24" x 15m |
| Producer product name | Fine Art Cotton Smooth Natural |
| Density | 300 g/m² |