Muse | Pocket radio | M-01 RS | Black
- Preces kods: 214783
- EAN: 3700460201135
- MPN: M-01RS
9.64€
Bez nodokļa: 7.97€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | M-01 RS |
| Producer product family | Pocket radio |
| Gross weight | 0.096 kg |
| Net weight | 0.091 kg |
| Funkcijas | FM rod antenna, Power ON / OFF Rotary Volume Control, Band selector, Built-in Speaker |
| Citas funkcijas | Earphone jack, 2 band: FM/MW, Analog tuner |
| Iebūvēta displeja | No |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Barošanas avota tips | DC: 2×1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Dimensijas (WxDxH) | 22x59x105 mm |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00029145 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth (mm) | 67 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 196 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Gross height master carton | 86 mm |
| Net weight master carton | 0.96 kg |
| Tare weight master carton | 0.041 kg |
| Palette Qty | 4180 pcs |