Razer | Mecha-Membrane Gaming Keypad | Tartarus V2
- Preces kods: 217226
- EAN: 8886419360179
- MPN: RZ07-02270100-R3M1
98.92€
Bez nodokļa: 81.75€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Tartarus V2 |
| Produktu saime | Mecha-Membrane Gaming Keypad |
| Gross weight | 0.717 kg |
| Net weight | 0.346 kg |
| Citas funkcijas | Razer™ Mecha-Membrane Technology. Razer Chroma™ backlighting with 16.8 million customizable color options. 32 fully programmable keys. |
| RGB LED gaismas | Yes |
| Tips | Gaming Keypad |
| Ergonomisks dizains | Ergonomic form factor with adjustable palm rest |
| Krāsa | Black |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Volume (m3) | 0.00504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.371 kg |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Paper/Pasteboard | 370.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Net weight master carton | 2.868 kg |
| Tare weight master carton | 0.554 kg |
| Palette Qty | 212 pcs |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Produkta krāsa | Black |