Razer | Mecha-Membrane Gaming Keypad | Tartarus V2
- Код товара: 217226
- EAN: 8886419360179
- MPN: RZ07-02270100-R3M1
98.92€
Без налога: 81.75€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Tartarus V2 |
| Семейство продукта | Mecha-Membrane Gaming Keypad |
| Gross weight | 0.717 кг |
| Net weight | 0.346 кг |
| Другие особенности | Razer™ Mecha-Membrane Technology. Razer Chroma™ backlighting with 16.8 million customizable color options. 32 fully programmable keys. |
| RGB светодиоды | Yes |
| Тип | Gaming Keypad |
| Эргономический дизайн | Ergonomic form factor with adjustable palm rest |
| Цвет | Black |
| Технология подключения | Wired |
| Цвет товара | Black |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Volume (m3) | 0.00504 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.371 кг |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 105 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 370.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 570 мм |
| Gross width master carton | 260 мм |
| Gross height master carton | 220 мм |
| Net weight master carton | 2.868 кг |
| Tare weight master carton | 0.554 кг |
| Palette Qty | 212 шт. |