Muse | Portable radio | M-058R | AUX in | Black
- Preces kods: 243265
- EAN: 3700460206475
- MPN: M-058R
27.24€
Bez nodokļa: 22.51€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | M-058R |
| Producer product family | Portable radio |
| NFC features | No |
| AUX ieeja | Yes |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 149 mm |
| Volume (m3) | 0.00293232 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 8.93 kg |
| Tare weight master carton | 0.596 kg |
| Palette Qty | 490 pcs |
| Gross weight | 0.893 kg |
| Net weight | 0.763 kg |
| FM antena | FM telescope antenna |
| Bluetooth | No |
| Radio tips | FM / AM radio (analog tuner) |
| Austiņu izejas | Headphone connection |
| Barošanas avota tips | AC supply AC 230V ~ 50Hz • Battery 4 x 1.5V / LR14 (not included) |