Muse | Portable radio | M-28DG | AUX in | Grey
- Preces kods: 249230
- EAN: 3700460206314
- MPN: M-28DG
48.00€
Bez nodokļa: 39.67€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-28DG |
| Producer product family | Portable radio |
| Produkta krāsa | Grey |
| NFC | No |
| AUX ieeja | Yes |
| Gross depth (mm) | 295 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.009373625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.727 kg |
| Palette Qty | 160 pcs |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Net weight | 1.69 kg |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| USB pieslēgvieta | Yes |
| Atskaņošanas formāti | CD/CD-R/CD-RW/MP3 compatible |
| FM radio | Yes |
| I/O pieslēgvietas | Aux in jack. USB port |
| Klātesošo staciju daudzums | FM/MW PLL tuner with 20+10 preset stations |
| Ekrāns | LCD Display |
| Citas funkcijas | Repeat function one / all. FM swivel rod antenna |
| Barošanas avota tips | AC: 230V ~ 50Hz with Detachable Power Cord DC: 6 x 1,5V type LR14 / UM2 / “C” (not included) |