MSI | MAG FORGE 100M | Black | ATX
- Preces kods: 281760
- EAN: 4719072676414
- MPN: MAG FORGE 100M
47.48€
Bez nodokļa: 39.24€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MAG FORGE 100M |
| Produkta krāsa | Black |
| Formas faktors | ATX |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 475 mm |
| Gross weight | 6.65 kg |
| Gross width (mm) | 268 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 790.00 g |
| Plastic (No PET) | 250 g |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| Volume (m3) | 0.071288 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Net weight | 5.61 kg |
| Citas funkcijas | 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A 1 x HD Audio 1 x Mic. Front:2 x 120 mm RGB LED Fan included. Rear:1 x 120 mm System Fan included |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 3.5”: 2 (compatible with 2.5”) 2.5”:3 |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Tips | Mid Tower |
| Materiāls | Aluminum, SPCC Steel, Tempered Glass. |