Muse | M-025 RW | Portable radio | White
- Preces kods: 318196
- EAN: 3700460207663
- MPN: M-025RW
12.78€
Bez nodokļa: 10.56€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | White |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Produkta nosaukums | M-025 RW |
| Produktu saime | Portable radio |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 81 mm |
| Gross width (mm) | 48 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| Volume (m3) | 0.00052488 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 155 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Net weight master carton | 1.97 kg |
| Tare weight master carton | 0.067 kg |
| Palette Qty | 2580 pcs |
| Gross weight | 0.197 kg |
| FM antena | Swivel rod antenna |
| Skaļuma kontrole | Rotary volume control with ON /OFF switch |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Citas funkcijas | Phones jack |
| Net weight | 0.122 kg |
| Svars | 156 g |
| FM radio | Yes |
| Dimensijas (WxDxH) | 32x130x70 mm |
| Tūnera tips | Analog tuner |
| Atbalstītās frekvences | FM/MW |
| Interneta radio | No |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Bluetooth | No |
| Iebūvēta displeja | No |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | Battery backup : 2x1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |