Philips Hue | Lightstrip Gradient 75" EU | 20 W | Colored
- Preces kods: 321492
- EAN: 8718699784799
- MPN: 8718699784799
231.55€
Bez nodokļa: 191.36€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Lightstrip Gradient 75" EU |
| Gaismas krāsa | Colored |
| Jauda | 20 W |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 126.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 147 pcs |
| Gross weight | 1.48 kg |
| Net weight | 0.46 kg |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Aizsardzības klase | II - double insulation |
| Citas funkcijas | For 75" and larger TVs; Power supply and mounting tools included; Combines white and colored light; Requires Hue Bridge and Hue sync box |
| Gaismas plūsma | 1100 lm |