Philips Hue | Lightstrip Gradient 75" EU | 20 W | Colored
- Код товара: 321492
- EAN: 8718699784799
- MPN: 8718699784799
231.55€
Без налога: 191.36€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Lightstrip Gradient 75" EU |
| Цвет света | Colored |
| Мощность | 20 Вт |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 290.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 126.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.03 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 147 шт. |
| Gross weight | 1.48 кг |
| Net weight | 0.46 кг |
| Life time | 25000 ч |
| Возможность затемнения | Yes |
| Класс защиты | II - double insulation |
| Другие особенности | For 75" and larger TVs; Power supply and mounting tools included; Combines white and colored light; Requires Hue Bridge and Hue sync box |
| Световой поток | 1100 лм |