Muse | Turntable Stereo System | MT-201 BTG | Grey | USB port | AUX in
- Preces kods: 327572
- EAN: 3700460207861
- MPN: MT-201BTG
68.14€
Bez nodokļa: 56.31€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| USB pieslēgvieta | Yes |
| AUX ieeja | Yes |
| Producer product name | MT-201 BTG |
| Producer product family | Turntable Stereo System |
| Krāsa | Grey |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02457 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 70 pcs |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Net weight | 2.30 kg |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | AC adaptor; Extra stylus x1pc; 45RPM adaptor |
| Citas funkcijas | 3 speeds stereo turntable 33/45/78 RPM; 2 built-in speakers; Auto-stop ON/OFF switch |
| Dimensijas (WxDxH) | 290 x 360 x 129 mm |
| I/O pieslēgvietas | USB; RCA output; 3.5mm Aux-in; Phones jack |
| Jauda | 2x5 W |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 100-240 V |
| Barošanas avota tips | AC |
| Bluetooth | Yes |