Pantum | Multifunctional Printer | M7100DW | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi | White
- Preces kods: 331023
- EAN: 6936358027908
- MPN: M7100DW
217.33€
Bez nodokļa: 179.61€
| Ražotājs | Pantum |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Mono |
| Produkta krāsa | White |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product name | M7100DW |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 465 mm |
| Gross width (mm) | 435 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.11125125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 13.6 kg |
| Net weight | 11.6 kg |
| Funkcijas | Print, Scan, Copy |
| Standarta ievades ietilpība | 250 lapas |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200x1200 DPI |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 1200x2400 DPI |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Kopētājs | 1 - 99 |
| Fakss | No |
| Skeneris | Colour |
| Apdrukājamo materiālu veids | Plain, Thick, Thin, Transparency, Cardstock, Label |
| Standarta izejas ietilpība | 150 lapas |
| Interfeiss | HI-Speed USB2.0; Net:IEEE 802.3; 10/100Base-Tx; WiFi: IEEE 802.11b/g/n |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 33 attēlu skaits minūtē |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 33 cpm |