Pantum TL-425X | Toner cartridge | Black
- Preces kods: 336172
- EAN: 6936358021265
- MPN: TL425X
52.21€
Bez nodokļa: 43.15€
| Ražotājs | Pantum |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner cartridge |
| Producer product name | TL-425X |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0061975 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 279 pcs |
| Gross weight | 0.893 kg |
| Net weight | 0.393 kg |
| Savienojamie produkti | M7105DN, M7105DW, P3305DN, P3305DW |
| Lappušu apjoms | 6000 lappuses |