Philips Hue | HUE Bridge EU | Zigbee
- Preces kods: 355837
- EAN: 8719514342620
- MPN: 8719514342620
50.87€
Bez nodokļa: 42.04€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | HUE Bridge EU |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | Zigbee |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.0014616 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 155 mm |
| Gross height master carton | 154 mm |
| Net weight master carton | 1.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.122 kg |
| Palette Qty | 964 pcs |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Net weight | 0.207 kg |
| Citas funkcijas | Smart control; Connect up to 50 light bulbs; Voice control; Installation options: desktop, walls |
| Tehniskās īpašības | Operating temperature: 0-40 ° C |
| Energy consumption | 250mA max |
| Kastes saturs | 1x Bridge; 1x Ethernet network cable; 1x Power adapter |