Philips Hue | Hue Smart Plug Type F | ZigBee Light Link | White
- Preces kods: 356817
- EAN: 8719514342309
- MPN: 8719514342309
29.68€
Bez nodokļa: 24.53€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | ZigBee Light Link |
| Producer product name | Hue Smart Plug Type F |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.000735 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 155 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.616 kg |
| Tare weight master carton | 0.035 kg |
| Palette Qty | 1980 pcs |
| Gross weight | 0.154 kg |
| Net weight | 0.096 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Aizsardzības klase | IP20 |
| Svars | 100 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 51x51x84 mm |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0/35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbojas ar Android ierīcēm | Yes |
| Programmaparatūra atjauninājama | Yes |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | Yes |
| Darbojas ar iPhone / iPad | Yes |
| Tips | Indoor |
| Vadības protokoli | Switch electronics and appliances on or off via the EdiSmart App over iOS & Android devices; Overcurrent protection; Real time power data; Quick setup using iOS & Android devices; Work with Amazon Alexa voice services; Upgradable Firmware |