Natec | Mouse | Siskin 2 | Wireless | USB Type-A | White
- Preces kods: 378349
- EAN: 5901969436655
- MPN: NMY-1972
12.12€
Bez nodokļa: 10.02€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Siskin 2 |
| Producer product family | Mouse |
| Connection type | USB Type-A |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 333 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 11.84 kg |
| Tare weight master carton | 0.468 kg |
| Palette Qty | 4747 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Number of buttons | 3 |
| Sensors | Optical |
| Citas funkcijas | Automatic Sleep Mode, DPI adjustment, Silent switches, Three communication modes, ON/OFF switch |
| Kustības izšķirtspēja | 1600 DPI |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | Yes |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |