Natec | Mouse | Siskin 2 | Wireless | USB Type-A | White
- Код товара: 378349
- EAN: 5901969436655
- MPN: NMY-1972
12.12€
Без налога: 10.02€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Siskin 2 |
| Producer product family | Mouse |
| Тип соединения | USB Type-A |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Gross depth master carton | 385 мм |
| Gross width master carton | 333 мм |
| Gross height master carton | 365 мм |
| Net weight master carton | 11.84 кг |
| Tare weight master carton | 0.468 кг |
| Palette Qty | 4747 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Sensors | Optical |
| Другие особенности | Automatic Sleep Mode, DPI adjustment, Silent switches, Three communication modes, ON/OFF switch |
| Разрешительная способность движения | 1600 точек на дюйм |
| Bluetooth | Yes |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Дальность действия (беспроводная) | 10 м |