Pantum | Multifunctional Printer | BM5100FDW | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi
- Preces kods: 386793
- EAN: 6936358020497
- MPN: BM5100FDW
396.55€
Bez nodokļa: 327.73€
| Ražotājs | Pantum |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Mono |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product name | BM5100FDW |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Gross depth (mm) | 559.00 mm |
| Gross height (mm) | 488.00 mm |
| Gross width (mm) | 444.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 14.70 kg |
| Net weight | 12.50 kg |
| Funkcijas | Print, Copy, Scan, Fax |
| Citas funkcijas | Optional 15,000 pages toner cartridge; One pass two side scanning |
| Standarta ievades ietilpība | 250 lapas |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 1200×1200 DPI |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Kopētājs | 1 - 99 |
| Fakss | Yes |
| Skeneris | Colour |
| Apdrukājamo materiālu veids | Paper (plain, thick, thin,recycled), Transparency, Cardstock, Label, Envelope |
| Standarta izejas ietilpība | 150 lapas |
| Interfeiss | High-speed USB 2.0; IEEE 802.3 10/100/1000Base-Tx; WiFi(2.4G/5G):IEEE 802.11a/b/g/n |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 40 attēlu skaits minūtē |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 40 cpm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |