MSI | PC Case | MAG FORGE M100A | Black | Micro ATX Tower | ATX
- Preces kods: 389109
- EAN: 4719072932237
- MPN: MAG FORGE M100A
49.74€
Bez nodokļa: 41.11€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Micro ATX Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MAG FORGE M100A |
| Producer product family | PC Case |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 240.00 mm |
| Gross width master carton | 570.00 mm |
| Gross height master carton | 470.00 mm |
| Net weight master carton | 5.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.10 kg |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Net weight | 3.96 kg |
| Citas funkcijas | The MAG FORGE M100 Series is optimized to provide generous and effective airflow for system cooling. The MAG FORGE M100 Series can mount up to 6 fans |
| Audio ieeja | 1x 3.5mm Mic Jack |
| Audio izeja | 1x 3.5mm Mic Jack |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums | 1 |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Barošanas avota atrašanās vieta | Bottom |
| Platums | 20 cm |
| Augstums | 42.3 cm |
| Dziļums | 38.8 cm |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 3x 120mm mm |
| Atbalstītie aizmugurējo ventilatoru diametri | 1x 120mm mm |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru diametri | 2 x 120 mm mm |
| Maksimālais centrālā procesora dzesētāja augstums | 16 cm |
| Paplašinājumu sloti | 4 |
| Diskdziņa nišas | 2x 2.5”, 1x 2.5” / 3.5”, 1x 3.5” |
| Savietojamība | Micro-ATX / Mini-ITX |