Natec | PC Case | Helix Matx | Black | Mini Tower | ATX
- Preces kods: 398573
- EAN: 5901969439076
- MPN: NPC-2038
22.42€
Bez nodokļa: 18.53€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Producer product name | Helix Matx |
| Producer product family | PC Case |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other | 12 g |
| PET | 13 g |
| Palette Qty | 34 pcs |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Net weight | 2.70 kg |
| Citas funkcijas | Meet Natec Helix - a micro tower chassis designed for a thoughtful installation of components, including microATX and Mini-ITX motherboards. Front panel equipped with 4 USB ports improves everyday use. Optimal temperatures? Numerous ventilation holes and 80 mm, exhaust fan located on the back of the case will help you ensure them |
| Paplašinājumu sloti | 4 |
| Diskdziņa nišas | 5x2.5"; 3x3.5"; 1x5.25 " |
| Dimensijas (WxDxH) | 180x 390 x 366 mm |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Interfeiss | USB 3.0 Typ-A x2, USB 2.0 Typ-A x2, Mini Jack x2 |
| Maksimālais PSU garums | 18 cm |
| Maksimālais centrālā procesora dzesētāja augstums | 14.8 cm |