MSI | PC Case | MPG VELOX 100R WHITE | White | Mid-Tower
- Preces kods: 408369
- EAN: 4719072970239
- MPN: MPG VELOX 100R WHITE
105.51€
Bez nodokļa: 87.20€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 474.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross width (mm) | 231.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1336.00 g |
| Plastic (No PET) | 334.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.67 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 10.31 kg |
| Net weight | 8.64 kg |
| Producer product name | MPG VELOX 100R WHITE |
| Producer product family | PC Case |
| Formas faktors | Mid-Tower |
| Produkta krāsa | White |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2x2.5"; 2x3.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |