Razer Mesh fabric | Chair - armrests - tilt - swivel
- Preces kods: 410228
- EAN: 8886419354574
- MPN: RZ38-04950100-R3G1
354.78€
Bez nodokļa: 293.21€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Materiāls | Mesh fabric |
| Tips | Chair - armrests - tilt - swivel |
| Gross depth (mm) | 970.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 6900.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 6 kg |
| Volume (m3) | 0.33 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 33.2 kg |
| Net weight | 27.20 kg |
| Adjustable Armrests | Yes |
| Citas funkcijas | Breathable upholstery, 130° adjustable angle |
| Produkta krāsa | Black |
| Svars (max) | 136 kg |
| Iespējas | Class 4 gas lift, nylon frame, synchro-tilt control |
| Adjustable backrest | Yes |