Razer Mesh fabric | Chair - armrests - tilt - swivel
- Код товара: 410228
- EAN: 8886419354574
- MPN: RZ38-04950100-R3G1
354.78€
Без налога: 293.21€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Материал | Mesh fabric |
| Тип | Chair - armrests - tilt - swivel |
| Gross depth (mm) | 970.00 мм |
| Gross height (mm) | 435.00 мм |
| Gross width (mm) | 790.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 6900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 900.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 6 кг |
| Volume (m3) | 0.33 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 33.2 кг |
| Net weight | 27.20 кг |
| Adjustable Armrests | Yes |
| Другие особенности | Breathable upholstery, 130° adjustable angle |
| Цвет товара | Black |
| Вес (макс) | 136 кг |
| Features | Class 4 gas lift, nylon frame, synchro-tilt control |
| Регулируемая спинка | Yes |