Navitel | Dashcam | R285 2K | IPS display 2''; 2К 2560×1440 | Maps included
- Preces kods: 417769
- EAN: 8594181745383
- MPN: R285 2K
62.91€
Bez nodokļa: 51.99€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | R285 2K |
| Producer product family | Dashcam |
| Kartes iekļautas komplektācijā | Yes |
| GPS | No |
| Ekrāns | IPS display 2''; 2К 2560×1440 |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 938 pcs |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD up to 256 GB |
| Kartes pārklājums | 45+ countries (12 month license) |