Reolink | D20 D20W Junction Box for Dome Cameras
- Preces kods: 423521
- EAN: 6972489775769
- MPN: D20W
31.38€
Bez nodokļa: 25.93€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00135 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1524 pcs |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.37 kg |
| Producer product name | D20 D20W Junction Box for Dome Cameras |
| Produkta krāsa | White |