ProDVX | SD-10 | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | 160 ° | 160 °
- Preces kods: 423606
- EAN: 2000001309377
- MPN: 2010100
248.80€
Bez nodokļa: 205.62€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Gross depth (mm) | 256.40 mm |
| Gross height (mm) | 22.30 mm |
| Gross width (mm) | 163.80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 866 pcs |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Ekrāna izmērs | 10.1 in |
| Producer product name | SD-10 |
| Dimensijas (WxDxH) | 256.4 x 163.8 x 22.3 mm |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Skata leņķis, horizontāli | 160 ° |
| Operating system | Android |
| Signage product family | Digital Signage |
| Attēla formāts | 16:9 |