Philips NeoPix 130 | HD ready (1280x720) | 120 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- Preces kods: 424055
- EAN: 7640186960557
- MPN: NPX130C/INT
166.18€
Bez nodokļa: 137.34€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | NeoPix 130 |
| Maksimālā izšķirtspēja | HD ready (1280x720) |
| Spilgtums | 120 ANSI lūmeni |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross width (mm) | 171.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 172 pcs |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Net weight | 1.50 kg |
| Kontrasta attiecība | 500:1 |
| Producer product family | Home Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Attēla formāts | 16:9 |