Philips NeoPix 100 | 150 ANSI lumens | 3000:1 | White
- Preces kods: 424059
- EAN: 7640186960458
- MPN: NPX100/INT
81.12€
Bez nodokļa: 67.04€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | NeoPix 100 |
| Spilgtums | 150 ANSI lūmeni |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 108.00 mm |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 181 pcs |
| Gross weight | 1.21 kg |
| Net weight | 0.88 kg |
| Kontrasta attiecība | 3000:1 |
| Producer product family | Home Projector |
| Pārraides attālums | 1.49:1 |
| Attēla formāts | 16:9 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| Projektora izšķirtspēja | 800 x 480 |