Princess Steam Aerofryer | 182080 | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | Black
- Preces kods: 428207
- EAN: 8713016098412
- MPN: 01.182080.01.001
94.96€
Bez nodokļa: 78.48€
| Ražotājs | Princess |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 493.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 7.29 kg |
| Net weight | 6.79 kg |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Producer product name | 182080 |
| Producer product family | Steam Aerofryer |
| Jauda | 1700 W |
| Spriegums | 230 V |
| Programmu skaits | 8 |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Displeja veids | LCD |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 0.9 m |
| Skata lodziņš | No |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Gatavības signāls | Yes |
| Kontrolpanelis | Digital |