Philips Hue Smart Spotlight | GU10 | 4.2 W | White and colour light
- Preces kods: 438877
- EAN: 8720169229754
- MPN: 8720169229754
54.57€
Bez nodokļa: 45.10€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 174.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 958 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Stiprinājuma / vāka veids | GU10 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Smart Spotlight |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | White and colour light |
| Dimensijas (WxDxH) | 50 x 50 x 57 mm |
| Jauda | 4.2 W |
| Gaismas plūsma | 400 lm |
| Spuldzes tips | LED |