PETKIT | Automatic Cat Litter Box | Pura MAX 2 | 480 x 480 x 520 cm | White
- Preces kods: 439414
- EAN: 6975069305028
- MPN: P9902 2
533.09€
Bez nodokļa: 440.57€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 610 mm |
| Gross width (mm) | 656 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.260104 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 13 kg |
| Net weight | 12.5 kg |
| Citas funkcijas | The elastic edge will be fully stuck into the groove of the cylinder after installation |
| Producer product name | Pura MAX 2 |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Funkcijas | Suitable for cats |
| Dimensijas (W x D x H) | 480 x 480 x 520 cm |
| Produkta krāsa | White |